Felietony Słowo pisane

Ostatki pracy, przed pracą

Ciężko jest napisać artykuł tak by był interesujący zwłaszcza jeżeli jest się cały czas zamotanym przez codzienne obowiązki. Ledwo wyszedłem ze szponów studiów, a pozostała mi jeszcze biurokracja z którą się skrajnie nie lubimy. Muszę wysyłać, zdobywać i uzupełniać papiery ze względu na obóz na który jadę jako pełnoprawny wychowawca ( kurs ostatnio zrobiony, kolejny wpis do CV) od erpegów.
I cały czas robię wokół Efektu Mocy. Dzięki wspaniałym ludziom chętnym pomóc, zauważam rzeczy których sam w życiu bym nie spostrzegł. Aktualnie wszystko praktycznie jest gotowe i pozostaje praca nad poprawkami związanymi ze spójnością. Jako, że zbliża się dzień wyjazdu na obozy to sprężam się i załatwiam formalności jak tylko szybko potrafię. Dopełniam i dopinam na ostatni guzik każdy fragment podręcznika, dokumentów, czy też dodatków.
Tworząc podręcznik zauważyłem, że nie wszystko warto w nim spinać, a z drugiej strony wiele dodatkowych rzeczy szkoda chować do szuflady. Możecie się spodziewać dodatkowych potworów, przedmiotów i przygód. Będą one najpewniej publikowane własnie na tym blogu.

Ogólny zarys moich wakacji umieszczę wam poniżej, byście wiedzieli gdzie mnie łapać na wakacjach oraz co planuję:
  • Obozy RPG Kogis w Czaplinku (3 lipiec- 4 sierpnia)
  • Sabat Fiction Fest 2019 (16-18 sierpnia) organizuję prelekcję  „Prowadzenie strony o RPG w Polsce od kuchni” .
  • Kroscon 2019 ( 29-30 sierpnia) organizuję sesje RPG
  • Tajny Projekt nie posiadający jeszcze tytułu w Rzeszowie…

Więcej informacji będę podawał na bieżąco, ale jak widzicie, w lipcu mnie nie ma. Chyba, że ktoś pofatyguje się do Czaplinka… Cóż. Aczkolwiek coś wątpię w tę opcję. W razie nagłych spraw – poza mną na PE aktualnie jest też Yasar. Tak więc nie ma co się martwić. Strona nie pozostanie pusta a ja już mam przygotowane kilka zaplanowanych postów na ten miesiąc. Oczywiście dotyczą one Efektu Mocy.

Kochani, a wy? Jak spędzicie te wakacje? Bo ja właśnie zapuszczam synthwave i wracam do pracy. Najlepszej pracy świata – pracowania nad własnym dziełem.
Link do muzyczki tutaj: https://open.spotify.com/track/4fkSzxuJrAqP01QLkTRLzH?si=lGs7nJJHRyaHv1a-zo1-TQ
Do następnego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *