Słowo pisane

Rozwój Polskiego Erpegowania

Hej wszystkim, pod nieco dłuższej przerwie. Ciężko mi jest ostatnio sie zabrać za blog, jednak nie jest on martwy!
I dzisiaj o wszelkich zmianach. Przede wszystkim, nadchodzi Efekt Mocy. Przez zawirowania związane z innym systemem ( nie zdradzę jakim, bo co poniektórzy już by odgadli co i jak w sprawie wydawnictwa) wszystko się przesuwa. Ale nie martwcie się, robię co w mojej mocy w sprawie projektu, treść jest napisana już cała i poprawiana wielokrotnie. Aktualnie ostateczna wersja jest po testach i ewentualne dodatki będą w dystrybucji w PDF oraz dostępne dla wszystkich na naszej stronie FB. Co by nie mówić, testowałem MEM już sporo, sprawdził się na konwencie ( Kroscon w Krośnie na Podkarpaciu, relacja tutaj: https://youtu.be/YxJYU6V5Rd4 ) i w zaciszu domowym. Obiecałem nawet kilku osobom kontynuacje przygód w świecie Gwiezdnych Wojen, właśnie na mechanice Efektu Mocy.
Sam pracuje jeszcze nad pewnymi bonusami dla osób które zakupią podręcznik w przedsprzedaży ( ale o tym cicho sza, to info tylko dla czytających blog więc czujcie się wyróżnieni 😉).

Ale na tym nie koniec, bo poza moją pracą twórczą w kwestii własnej Gry Fabularnej ( czy też mechaniki, ale w obecnym stanie w podręczniku znajdziecie setting C03A zrobiony wraz z mapą galaktyki mojego autorstwa) duże zmiany pojawiły się w samym Polskim Erpegowaniu. Przede wszystkim nasza ekipa ma aktualnie 3 osoby. Jestem ja (Sil), Yasar ( twórca recenzji którą znajdziecie na tym blogu oraz wpisów na fanpage’u) oraz Grono ( zajmujący się wraz ze mną montażem, ale także kamerzysta, i wielkie wsparcie przy tworzeniu treści wideo).
A skoro już o tym mowa…

Wracamy na YouTube!

Powrót na platformę z materiałami wideo nie jest łatwy. Od zawsze byłem fanem tej strony, nawet mimo jej komercjalizacji i wszystkich głupich zmianach Google. Aktualnie zaś największym problemem był brak sprzętu. Bo każdy wam powie – nagrywaj choćby komórką. No jasne, ale jednak jakieś minimum jakości trzeba osiągnąć. I dzięki wspólnym siłom mnie i Grona, udało się. Jego i mój sprzęt razem, okazał się wystarczający. Aktualnie potrzeba nam tylko czasu, chęci i pomysłów.
Jak nam idzie? Oceńcie sami, tutaj macie link do naszego pierwszego filmu z serii Tabula Rasa: https://youtu.be/w1xYsidA8uM .

Wszystkim którzy zastanawiają się co jeszcze planujemy zrobić na kanale „PolskieErpegowanieTV” polecam obejrzenie pierwszego odcinku Pola Silowego, czyli podcastu informacyjnego. Powstał on jako najprostsza z wszystkich form przekazu na naszym YouTube. Dzięki prostocie, mogę pozwolić sobie na samodzielne zrobienie materiałów w krótkim czasie i informowanie was na bieżąco o wszystkim.

Co jeszcze?

Nie dajemy się ani braku sił ani chęci. Rozwój Polskiego Erpegowania to dla mnie priorytet. Wiadomo, pracuję, uczę się i muszę dawać rady na wielu innych polach, ale nie zamierzam odpuścić z tą inicjatywą. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie więcej osób złapie bakcyla gier fabularnych. Z ciekawostek, mogę dodać, że staram się otwierać na inne podejścia do erpegów, nawet te których nie pochwalam. I chociaż chwilami ciężko mi to idzie, to robię postępy. Ot, nie dostaje już drgawek i piany na ustach gdy ktoś przy mnie mówi. że gra w drugą edycję młotka.

No i tym właśnie sucharem powoli będę kończył dzisiejszy wpis. Zachęcam was jeszcze tylko do sprawdzenia Patronite po ostatnich zmianach: https://patronite.pl/polskierpg
Być może zechcecie nas wesprzeć, a jeśli nie, to cóż, przynajmniej mniej stresu bo podobno ludzie boją się zmian, a taką byłoby zdecydowanie dostawanie tak ogromnych sum jak 10 zł na miesiąc.
Jeżeli jednak chcecie bym dostał zawału, to macie okazję. Jak Patronite ruszy z kopyta to może nawet wam live z operacji serca puszczę.
To byłem ja, Sil, a to jest blog Polskiego Erpegowania. Cała prawda,całą dobę… czy coś. Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *